Pomoc Hekko.pl

Centrum pomocy

szukaj

Wybierz temat lub wpisz, czego szukasz...

Strona główna » Popularne CMS » WordPress » Jak stworzyć formularz kontaktowy?

Jak stworzyć formularz kontaktowy?


Jeśli potrzebujemy stworzyć formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej opartej o silnik WordPress, z pomocą przychodzi nam bardzo interesująca i doceniona na całym świecie wtyczka o dumnej nazwie Contact Form 7.

 

Poniżej przedstawiamy instrukcję, jak w prosty sposób stworzyć formularz kontaktowy:

  1. Instalujemy i aktywujemy wtyczkę Contact Form 7. Instrukcja instalowania wtyczek w CMS WordPress jest dostępna tutaj.
  2. W menu kokpitu przechodzimy do sekcji Formularze.
  3. Domyślnie mamy już stworzony jeden z formularzy, ale możemy też stworzyć swój własny operując na dostępnych parametrach (m.in. imię i nazwisko, e-mail, tytuł wiadomości, numer telefonu i wiele, wiele innych opcji - w tym pola wyboru typu checkbox/radio).
  4. Po utworzeniu formularza wystarczy, że umieścimy go na jakiejś podstronie używając jedynie jego skrótu (tzw. "shortcode").

Dokładnie jest to pokazane w naszej instrukcji video. Zachęcamy do jej obejrzenia, a także do obejrzenia innych materiałów dostępnych na naszym kanale YouTube:

 

Czy ten artykuł był pomocny? TAK NIE
Dziękujemy za opinię.
Korzystając z tej strony zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek (plików cookie) umieszczanych w Twojej przeglądarce. Szczegóły...

H88 S.A. z siedzibą w Poznaniu, Franklina Roosevelta 22, 60-829 Poznań, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000612359, REGON 364261632, NIP 7822622168, kapitał zakładowy 215 228 zł w pełni wpłacony.
Jesteśmy częścią R22 S.A.