Pomoc Hekko.pl

Centrum pomocy

szukaj

Wybierz temat lub wpisz, czego szukasz...

Strona główna » Panel Klienta » Cesja usługi hostingowej

Cesja usługi hostingowej


Aby przenieść usługę hostingową między kontami Klienckimi, należy wykonać jej e-cesję. Taką operację wykonuje się w Panelu Klienta:

1. Wybieramy z menu opcję E-cesje.

2. Po prawej stronie klikamy Nowa e-cesja.

3. Z listy wybieramy usługę hostingową dla której chcemy wykonać e-cesję, a następnie zatwierdzamy przyciskiem Dodaj wybrane usługi.

4. Wskazujemy przyszłego właściciela usługi podając jego numer klienta, akceptujemy regulamin i zatwierdzamy przyciskiem Zapisz.


5. Po dodaniu hostingu do cesji, przyszły właściciel loguje się do swojego Panelu Klienta i w zakładce E-cesje wybiera opcję Akceptuj e-cesję. Numer klienta znajduje się po prawej stronie u góry w Panelu Klienta, wystarczy kliknąć ikonę ludzika.
6. Teraz przyszły właściciel potwierdza regulaminy dla usługi i zatwierdza zmiany przyciskiem Zapisz.

Teraz cesja jest weryfikowana i akceptowana przez naszego pracownika. Po pomyślnej weryfikacji obecny i przyszły właściciel otrzymają odpowiednie maile, zaś przyszły właściciel będzie mógł zobaczyć usługę już w swoim Panelu Klienta.

 

Czy ten artykuł był pomocny? TAK NIE
Dziękujemy za opinię.
Korzystając z tej strony zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek (plików cookie) umieszczanych w Twojej przeglądarce. Szczegóły...

H88 S.A. z siedzibą w Poznaniu, Franklina Roosevelta 22, 60-829 Poznań, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000612359, REGON 364261632, NIP 7822622168, kapitał zakładowy 215 228 zł w pełni wpłacony.
Jesteśmy częścią R22 S.A.