Pomoc Hekko.pl

Centrum pomocy

szukaj

Wybierz temat lub wpisz, czego szukasz...

Strona główna » Płatności » Kiedy otrzymam fakturę VAT

Kiedy otrzymam fakturę VAT


Faktury są wystawiane automatycznie po zaksięgowaniu się wpłaty na dane podane w Panelu Klienta https://panel.hekko.pl w zakładce Twoje dane > Fakturowe. Dane do faktury można zmienić przed wystawieniem faktury. Jeśli zauważą Państwo niezgodność danych na fakturze proszę niezwłocznie poprawić Dane w Panelu Klienta, w Twoje Dane > Fakturowe i przesłać do nas zgłoszenie na biuro@hekko.pl.

Wystawione faktury VAT można pobrać w dowolnym momencie w pliku .pdf z Panelu Klienta https://panel.hekko.pl zakładka Rozliczenia > Faktury VAT po kliknięciu na numer faktury VAT. Dodatkowo w dniu wystawienia faktury jest ona wysyłana na adres e-mail podany jako kontaktowy.

Faktury wystawione przed 8 czerwca 2020 roku dostępne są po kontakcie z Biurem Obsługi Klienta.
Czy ten artykuł był pomocny? TAK NIE
Dziękujemy za opinię.
Korzystając z tej strony zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek (plików cookie) umieszczanych w Twojej przeglądarce. Szczegóły...

H88 S.A. z siedzibą w Poznaniu, Franklina Roosevelta 22, 60-829 Poznań, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000612359, REGON 364261632, NIP 7822622168, kapitał zakładowy 215 228 zł w pełni wpłacony.
Jesteśmy częścią R22 S.A.