Pomoc Hekko.pl

Centrum pomocy

szukaj

Wybierz temat lub wpisz, czego szukasz...

Strona główna » DirectAdmin » Wskaźnik domen

Wskaźnik domen


W przypadku gdy chcemy sprawdzić działanie domeny, która nie została jeszcze zarejestrowana lub nie posiada skierowanych DNS na nasze serwery, można skorzystać z opcji "Wskaźnik domen". Wówczas można dodać darmową subdomę do nowo dodanego adresu.

Opcja "Wskaźnik domen" jest też przydatna gdy chcemy aby dwie różne nazwy domen wyświetlały tą samą zawartość strony WWW.

W celu dodania domeny jako wskaźnik należy:

  1. Zalogować się do Panelu DirectAdmin www.hekko.pl/admin
  2. Przejść do opcji "Wskaźnik domen"
  3. Wprowadzić nazwę domeny w pustym polu np. nazwa-domeny.hekko24.pl
  4. Kliknąć na "Dodaj".

Po tej operacji, w ciągu kilku minut będzie można otworzyć zawartość strony w przeglądarce.

 

Domena, która ma być dodana jako wskaźnik nie może widnieć w liście domen (opcja "Zarządzanie domenami" oraz "Zarządzanie subdomenami" w Panelu Direct. Domena nie może byc również dodana do konta (usługi hostingowej) innego użytkownika.
Czy ten artykuł był pomocny? TAK NIE
Dziękujemy za opinię.
Korzystając z tej strony zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek (plików cookie) umieszczanych w Twojej przeglądarce. Szczegóły...

H88 S.A. z siedzibą w Poznaniu, Franklina Roosevelta 22, 60-829 Poznań, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000612359, REGON 364261632, NIP 7822622168, kapitał zakładowy 215 228 zł w pełni wpłacony.
Jesteśmy częścią R22 S.A.