Pomoc Hekko.pl

Centrum pomocy

szukaj

Wybierz temat lub wpisz, czego szukasz...

Strona główna » DirectAdmin » Przekierowania URL

Przekierowania URL


1. Aby dodać przekierowanie wybierz w DirectAdmin z części "Twoje konto" opcję "Przekierowania URL".

2. Teraz możemy wprowadzić ścieżkę lokalną oraz docelowy URL. W przypadku pozostawienia ścieżki pierwotnej domyślnie, przekierowywana będzie domena, zaś w przypadku gdybyśmy podali adres pierwotny jako kowalski.hekko24.pl/test to wówczas przekierowanie następowałoby tylko z tej subdomeny. Nasze przekierowanie będzie kierować na stronę główną po wprowadzeniu adresu www.kowalski.hekko24.pl. Zmiany zatwierdzamy przyciskiem "Zapisz".


UWAGA
Przekierowanie 301, czyli przekierowanie permanentne. Takie przekierowanie powoduje, że użytkownicy oraz boty indeksujące są przekierowywane na nowy adres domeny oraz boty są informowane, iż strona będzie dostępna teraz pod nowym adresem, a poprzedni zostanie wyindeksowany po jakimś czasie.
Przekierowanie 302 jest przekierowaniem tymczasowym. Użytkownik jest kierowany po prostu na nowy adres i nie odczuje różnicy, natomiast boty indeksujące dostaną informację, iż strona jest dostępna pod nowym adresem, ale tylko tymczasowo, co nie spowoduje wyindeksowania pierwszego adresu
Przekierowanie 303 należy stosować tylko w przypadku gdy dane wysyłane są metodą POST i wtedy ma nastąpić przekierowanie.

Czy ten artykuł był pomocny? TAK NIE
Dziękujemy za opinię.
H88 S.A. z siedzibą w Poznaniu, Franklina Roosevelta 22, 60-829 Poznań, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000612359, REGON 364261632, NIP 7822622168, kapitał zakładowy 215 228 zł w pełni wpłacony.
Jesteśmy częścią R22 S.A.