Pomoc Hekko.pl

Centrum pomocy

szukaj

Wybierz temat lub wpisz, czego szukasz...

Strona główna » DirectAdmin » Przekierowania IFRAME

Przekierowania IFRAME


Przekierowanie IFRAME, czyli tak zwane przekierowanie w ramce. Przekierowuje ono wybrany plik na inną domenę lub podstronę, a w pasku adresu pozostaje nasz pierwotny adres.

1. Aby dodać przekierowanie wybierz w DirectAdmin w części "Twoje konto" opcję "Przekierowania IFRAME".

2. Następnie wprowadzamy jaki plik ma przekierowywać (np. w przypadku strony głównej będzie to index) oraz adres docelowy. Zmiany zatwierdzamy przyciskiem "Wyślij zapytanie". Do pliku index jest wówczas dopisywana regułka odpowiedzialna za przekierowanie.


W przypadku rezygnacji z przekierowania, wystarczy usunąć lub zmienić plik index.html w którym przekierowanie zostało dodane.

Czy ten artykuł był pomocny? TAK NIE
Dziękujemy za opinię.
Korzystając z tej strony zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek (plików cookie) umieszczanych w Twojej przeglądarce. Szczegóły...

H88 S.A. z siedzibą w Poznaniu, Franklina Roosevelta 22, 60-829 Poznań, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000612359, REGON 364261632, NIP 7822622168, kapitał zakładowy 215 228 zł w pełni wpłacony.
Jesteśmy częścią R22 S.A.