Pomoc Hekko.pl

Centrum pomocy

szukaj

Wybierz temat lub wpisz, czego szukasz...

Strona główna » DirectAdmin » Połączenie SSH

Połączenie SSH


SSH aktywowane jest na usługach współdzielonych po kontakcie z BOK. Możliwe jest do włączenia dla pakietów w nowej ofercie od Start+ wzwyż.

Połączenie SSH można nawiązać np. programem PuTTY, który można pobrać z adresu http://www.putty.org/
Jest to bezpłatny program będący klientem usług TELNET, SSH i rlogin, działający pod systemami operacyjnymi Microsoft Windows oraz Unix/Linux.

Jako host należy wskazać nazwę domeny dodanej do usługi, a także port 222
Po wybraniu „Open” pojawi się możliwość wskazania danych dostępowych. Jest to login i hasło do panelu DirectAdmin dla której SSH jest dostępny.

Port 222 dotyczy tylko i wyłącznie usług współdzielonych.

 

Dla usług hostingu WWW (pakiety Start +, Optimum, Premium, Premium Plus) połączenie SSH odbywa się z uprawnieniami użytkownika. Pełen dostęp do konta Root jest oferowany dla usług z samodzielną administracją, czyli da serwerów VPS Root OpvenVZ, KVM oraz serwerów dedykowanych.
Czy ten artykuł był pomocny? TAK NIE
Dziękujemy za opinię.
H88 S.A. z siedzibą w Poznaniu, Franklina Roosevelta 22, 60-829 Poznań, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000612359, REGON 364261632, NIP 7822622168, kapitał zakładowy 200.000,00 zł w pełni wpłacony.
Jesteśmy częścią R22 S.A.