Pomoc Hekko.pl

Centrum pomocy

szukaj

Wybierz temat lub wpisz, czego szukasz...

Strona główna » Poczta » Ustawienie skrzynki w Windows 10 - poczta

Ustawienie skrzynki w Windows 10 - poczta


Konfiguracja przedstawia ustawienie skrzynki jan@kowalski.hekko24.pl w programie Poczta w systemie WIndows 10. Program również popularny w Windows 8 oraz 8.1.

 

1. Wybieramy opcję "Dodaj konto".

2. Klikamy w opcję "Inne konto".

3. Wypełniamy pola naszym adresem e-mail, nazwą, która ma być widoczna przy wysyłce oraz hasłem. Zmiany zatwierdzamy przyciskiem "Zaloguj się".

4. Program wyświetli informację o nieaktualnych ustawieniach konta. Związane jest to z domyślną konfiguracją portów SSL. Klikamy wówczas na nasze konto pocztowe.

5. Następnie wybieramy Zmień ustawienia synchronizacji skrzynki pocztowej.

6. Teraz wybieramy opcję "Zaawansowane ustawienia skrzynki pocztowej".

7. Zmieniamy serwer poczty przychodzącej i wychodzącej na adres serwera i zapisujemy zmiany.


UWAGA
Jeśli posiadamy zainstalowany Certyfikat SSL dla własnej domeny, to w punkcie 7. jako serwer poczty przychodzącej i wychodzącej podajemy nazwę swojej domeny.

Czy ten artykuł był pomocny? TAK NIE
Dziękujemy za opinię.
Korzystając z tej strony zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek (plików cookie) umieszczanych w Twojej przeglądarce. Szczegóły...

H88 S.A. z siedzibą w Poznaniu, Franklina Roosevelta 22, 60-829 Poznań, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000612359, REGON 364261632, NIP 7822622168, kapitał zakładowy 215 228 zł w pełni wpłacony.
Jesteśmy częścią R22 S.A.