Pomoc Hekko.pl

Centrum pomocy

szukaj

Wybierz temat lub wpisz, czego szukasz...

Strona główna » Poczta » Ustawienie skrzynki w Outlook

Ustawienie skrzynki w Outlook


Konfiguracja przedstawia ustawienie skrzynki jan@kowalski.hekko24.pl w programie Outlook.

 

1. Uruchamiamy program i wybieramy opcję dodania nowego konta. Następnie wprowadzamy adres naszej skrzynki oraz hasło i wybieramy przycisk "Dalej".

2. Przechodzimy do konfiguracji ręcznej i wprowadzamy ustawienia według wzoru.

3. Wybieramy opcję "Więcej ustawień" i zaznaczamy opcję "Serwer wychodzący (SMTP) wymaga uwierzytelniania.

4. Następnie w zakładce "Zaawansowane" możemy wybrać połączenie SSL wprowadzając wskazane porty. W przypadku chęci skorzystania z wersji niezaszyfrowanej wpisujemy porty dla IMAP 143, a dla SMTP 587.

 

Dla obsługi poczty i połączeń szyfrowanych, certyfikat jest wydany na nazwę serwera. Aplikacja powinna pozwolić na akceptację i dodanie wyjątku. Można jako serwer przychodzący/wychodzący ustawić bezpośrednią nazwę serwera. Nazwę serwera można sprawdzić w Panelu Klienta po kliknięciu w nazwę usługi na stronie głównej:

Czy ten artykuł był pomocny? TAK NIE
Dziękujemy za opinię.
Korzystając z tej strony zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek (plików cookie) umieszczanych w Twojej przeglądarce. Szczegóły...

H88 S.A. z siedzibą w Poznaniu, Franklina Roosevelta 22, 60-829 Poznań, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000612359, REGON 364261632, NIP 7822622168, kapitał zakładowy 215 228 zł w pełni wpłacony.
Jesteśmy częścią R22 S.A.