Pomoc Hekko.pl

Centrum pomocy

szukaj

Wybierz temat lub wpisz, czego szukasz...

Strona główna » Poczta » Ustawienie skrzynki w iOS

Ustawienie skrzynki w iOS


1. Wejdź do domyślnego klienta poczty.

2. Wybierz jakie konto chcesz stworzyć > Inne.

3. Teraz wpisz potrzebne dane – nazwę, adres e-mail oraz hasło, które ustaliłeś wcześniej na serwerze i wybierz "DALEJ".

4. Wybierz w jakim protokole chcesz obsługiwać pocztę > IMAP. Następnie uzupełnij nazwę hosta serwera poczty przychodzącej, użytkownika (adres e-mail) oraz hasło (to z serwera). Zjedź trochę w dół i wpisz serwer poczty wychodzącej SMTP. Wciśnij Dalej.5. Dotknij przycisku Dalej, pojawi się na ekranie jeszcze wybór opcji dla Twojego konta, jeśli nie będziesz w ramach tego adresu mailowego używać notatek, to nie musisz nic więcej robić, wciśnij jeszcze raz Dalej. Twoja poczta jest gotowa.

Czy ten artykuł był pomocny? TAK NIE
Dziękujemy za opinię.
Korzystając z tej strony zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek (plików cookie) umieszczanych w Twojej przeglądarce. Szczegóły...

H88 S.A. z siedzibą w Poznaniu, Franklina Roosevelta 22, 60-829 Poznań, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000612359, REGON 364261632, NIP 7822622168, kapitał zakładowy 215 228 zł w pełni wpłacony.
Jesteśmy częścią R22 S.A.