Pomoc Hekko.pl

Centrum pomocy

szukaj

Wybierz temat lub wpisz, czego szukasz...

Strona główna » Poczta » Ustawienie skrzynki w iOS

Ustawienie skrzynki w iOS


1. Wejdź do domyślnego klienta poczty.

2. Wybierz jakie konto chcesz stworzyć > Inne.

3. Teraz wpisz potrzebne dane – nazwę, adres e-mail oraz hasło, które ustaliłeś wcześniej na serwerze i wybierz "DALEJ".

4. Wybierz w jakim protokole chcesz obsługiwać pocztę > IMAP. Następnie uzupełnij nazwę hosta serwera poczty przychodzącej, użytkownika (adres e-mail) oraz hasło (to z serwera). Zjedź trochę w dół i wpisz serwer poczty wychodzącej SMTP. Wciśnij Dalej.5. Dotknij przycisku Dalej, pojawi się na ekranie jeszcze wybór opcji dla Twojego konta, jeśli nie będziesz w ramach tego adresu mailowego używać notatek, to nie musisz nic więcej robić, wciśnij jeszcze raz Dalej. Twoja poczta jest gotowa.Jeśli aplikacja będzie prosiła również o podanie portów, to proszę wprowadzić:
Dla połączeń szyfrowanych
IMAP: 993
SMTP: 465

Dla połączeń nieszyfrowanych:
IMAP: 143
SMTP: 587

Czy ten artykuł był pomocny? TAK NIE
Dziękujemy za opinię.
Korzystając z tej strony zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek (plików cookie) umieszczanych w Twojej przeglądarce. Szczegóły...

H88 S.A. z siedzibą w Poznaniu, Franklina Roosevelta 22, 60-829 Poznań, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000612359, REGON 364261632, NIP 7822622168, kapitał zakładowy 215 228 zł w pełni wpłacony.
Jesteśmy częścią R22 S.A.