Pomoc Hekko.pl

Centrum pomocy

szukaj

Wybierz temat lub wpisz, czego szukasz...

Strona główna » Instalator Aplikacji » Jak zainstalować WordPress

Jak zainstalować WordPress


Po zalogowaniu do panelu DirectAdmin wybieramy domenę z listy, jeżeli dodanych jest więcej domen.
1. Wybieramy w zaawansowanej części "Instalator Aplikacji".

2. Wybieramy "Katalog aplikacji" i "WordPress"


3. Wybieramy "instaluj tę aplikację"
4. Wybieramy nazwę domeny z listy, a także wprowadzamy inne dane np. dane dostępowe do logowania dla zaplecza strony. Pole ścieżka pozwala na instalację skryptu w katalogu domeny. Jeżeli chcemy instalację umieścić po głównym adresem, wystarczy pozostać pole puste.

5. Wybieramy "Zainstaluj"

6. Proces instalacji zostaje zainicjowany i około 1 minutę. Instalator automatycznie wgra pliki strony i utworzy bazę danych.

7. Instalacja została zakończona i jest widoczna w liście. Można zaznaczając instalację przejeść do aktualizacji, edycji, kopii zapasowej, klona czy odinstalowana. Widoczny jest również link logowania do zaplecza, bez wprowadzania danych dostępowych.

Czy ten artykuł był pomocny? TAK NIE
Dziękujemy za opinię.
Korzystając z tej strony zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek (plików cookie) umieszczanych w Twojej przeglądarce. Szczegóły...

H88 S.A. z siedzibą w Poznaniu, Franklina Roosevelta 22, 60-829 Poznań, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000612359, REGON 364261632, NIP 7822622168, kapitał zakładowy 215 228 zł w pełni wpłacony.
Jesteśmy częścią R22 S.A.