Pomoc Hekko.pl

Centrum pomocy

szukaj

Wybierz temat lub wpisz, czego szukasz...

Strona główna » Certyfikaty SSL » Odnowienie certyfikatu SSL

Odnowienie certyfikatu SSL


Po odnowieniu usługi Certyfikatu SSL konieczne jest wygenerowanie nowej pary: certyfikatu oraz klucza prywatnego. Operację tę należy przeprowadzić w Panelu Klienta, zgodnie z poniższymi krokami.

1. Po opłaceniu wchodzimy do Panelu Klienta, wybieramy opcję Twoje usługi > Certyfikaty SSL, a następnie opcję Skonfiguruj.

2. Teraz pojawią się nam informacje o zakupionym certyfikacie. Wybieramy opcję Dalej.

3. Wybieramy opcję Chcę teraz wygenerować CSR, a następnie Użyj moich danych i wybieramy typ oraz długość klucza zgodnie z poniższym zrzutem. Przy zamówieniu certyfikatu typu Wildcard nazwę domeny należy wpisać z gwiazdką, tj. *.kowalski.hekko24.pl .

4. Gdy domena znajduje się na usłudze hostingowej w Panelu Klienta na którym jest zamówienie, można skorzystać z opcji Auto instalacji. W przedstawionym przypadku domena znajduje się na usłudze hostingowej, która nie jest w tym samym Panelu Klienta, co zakupiony certyfikat SSL.

5. Teraz ponownie korzystam z opcji Użyj moich danych, i klikamy Dalej. Jako jednostkę organizacyjną podajemy IT.

6. Na tym etapie wybieramy metodę weryfikacji, którą potwierdzimy chęć otrzymania certyfikatu.

7. Sprawdzamy dane w podsumowaniu i zlecamy wygenerowanie certyfikatu.

8. Po potwierdzeniu mailowym certyfikatu zostanie on wydany, co pozwoli na jego instalację zgodnie z poniższą instrukcją:

kat Jak dodać certyfikat SSL>
Czy ten artykuł był pomocny? TAK NIE
Dziękujemy za opinię.
Korzystając z tej strony zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek (plików cookie) umieszczanych w Twojej przeglądarce. Szczegóły...

H88 S.A. z siedzibą w Poznaniu, Franklina Roosevelta 22, 60-829 Poznań, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000612359, REGON 364261632, NIP 7822622168, kapitał zakładowy 215 228 zł w pełni wpłacony.
Jesteśmy częścią R22 S.A.