Pomoc Hekko.pl

Centrum pomocy

szukaj

Wybierz temat lub wpisz, czego szukasz...

Strona główna » Certyfikaty SSL » Jak zamówić certyfikat SSL » 2. Weryfikacja domeny

2. Weryfikacja domeny


Weryfikacja domeny jest przeprowadzana przez wystawce certyfikatów celem sprawdzenia czy właściciel domeny ma nad nią kontrole.

Dostępne są następujące opcje:
Sprawdzenie przez e-mail - na adres admin@nazwadomeny zostanie wysłany link aktywacyjny. Odbiorca musi kliknąć na link walidacyjny i potwierdzić zamówienie certyfikatu. Jeżeli skrzynka admin nie istniała podczas składania zamówienia, po jej dodaniu dla domeny możemy ponowić wysyłkę - kontakt na biuro@hekko.pl

W przypadku braku akceptacji linka weryfikacyjnego jest on automatycznie ponawiany co 24 godziny do momentu zaakceptowania weryfikacji.

UWAGA
Jeżeli nie posiadasz adresu admin@domena to utwórz go, a następnie skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie podając numer klienta z informacją o ponowienie wysyłki takiej wiadomości.

 

Czy ten artykuł był pomocny? TAK NIE
Dziękujemy za opinię.
Korzystając z tej strony zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek (plików cookie) umieszczanych w Twojej przeglądarce. Szczegóły...

H88 S.A. z siedzibą w Poznaniu, Franklina Roosevelta 22, 60-829 Poznań, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000612359, REGON 364261632, NIP 7822622168, kapitał zakładowy 215 228 zł w pełni wpłacony.
Jesteśmy częścią R22 S.A.